Go to Top

O MNIE

O MNIE

omnie
Monika Kistowska

magister filologii angielskiej
tłumacz tekstów specjalistycznych
absolwentka Wydziału Lingwistyki Stosowanej Uniwersytetu Warszawskiego                                                                       

coach (w procesie akredytacji ICF)

Naukę języka angielskiego rozpoczęłam w wieku 6 lat, głównie poprzez prywatne lekcje, gdyż wykształcenie umiejętności posługiwania się językiem obcym było dla moich rodziców zadaniem priorytetowym. Dzięki temu po ukończeniu szkoły podstawowej przeszłam przez sito rekrutacji do jedynej w tamtym czasie wśród publicznych szkół gimnazjalnych klasy anglojęzycznej. Intensywną naukę angielskiego kontynuowałam na poziomie liceum w podobnej klasie, gdzie do języka angielskiego i poznanego w gimnazjum francuskiego dołączył hiszpański. Kolejnym etapem zgłębiania wiedzy z zakresu języka angielskiego były studia filologiczne na specjalizacji z tłumaczenia tekstów fachowych. W ramach pracy licencjackiej zajmowałam się tłumaczeniem tekstów związanych z odnawialnymi źródłami energii, natomiast w swojej pracy magisterskiej zajęłam się porównaniem polskiego i angielskiego języka medycyny, a dokładniej języka diagnostyki obrazowej w onkologii.

Stale rozwijam swoje umiejętności uczestnicząc w krajowych oraz międzynarodowych konferencjach, m.in. International Conference of Contemporary Oncology oraz samodzielnie zgłębiam wiedzę z zakresu języka polskiego, angielskiego oraz interesujących mnie dziedzin – psychoonkologii, psychosomatyki i coachingu.

Obecnie jestem w trakcie zdobywania akredytacji międzynarodowej federacji coachingowej ICF. Planowany termin finalizacji procesu – do końca roku 2018.

Od roku akademickiego 2018/1019 studentka psychologii biznesu na Uniwersytecie SWPS.

Referencje:

rts_referencjeprofi-biznes_referencje

zarzadzanieinwestycjami-pl_referencje

zabka-polska-s-a-_referencje